Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera.

Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. styl

Kim jest Christine Centenera i czym charakteryzuje się jej styl?

Dziś wpis typowo inspiracyjny. Poprzednie posty z tej serii, były na temat 2 polskich kobiet ze świetnym stylem ubierania: Natalii Siwiec i Gabi Drzewieckiej (zapraszam!).

Dziś pierwszy raz bierzemy na tapetę kobietę z zagranicy, a mianowicie Christine Centenera– redaktor naczelną Vogue’a Australia i stylistkę gwiazd.

Jej styl to głównie uliczny styl- Christine często pojawia się na różnego rodzaju modowych imprezach, fashion weekach na całym świecie, gdzie prezentuje swoje najlepsze stylizacje.

Christine bardzo często wybiera monokolor, a głównie czerń, co zresztą jest świetnym wyborem dla jej typu urody. Oprócz tego- niebanalne kroje, łączenie różnych faktur materiałów, podkreślenie talii, obcasy oraz noszenie warstw – to niewątpliwie wyznaczniki jej stylu. Często zakłada też marynarki z usztywnionymi ramionami. Zazwyczaj pozuje w okularach lub… z telefonem! To jej 2 obowiązkowe gadżety.

Jeśli chodzi o buty- chętnie zakłada każdy rodzaj obuwia- szpilki, kozaki, botki, sandałki, ale jedno jest pewne- mają mieć obcas. Rzadko widywana jest w płaskich butach. Talię podkreśla na różne sposoby- taliowanym okryciem wierzchnich, paskiem lub wpuszczając górną część garderoby w zakończoną w talii spódnicę lub spodnie. Z elementów wierzchnich- kocha płaszcze i marynarki, ale czasem wybiera też bardziej sportowe kurtki.

Styl Christine Centenera jest bardzo inspirujący!

Oczywiście podkreśleniem tego wszystkiego, jest jest idealna figura i to, że dzięki niej może pozwolić sobie na założenie niemalże wszystkiego- czy to niekorzystnych dla większości osób- butów do połowy łydki, szerokich poduszek w marynarkach, czy przerysowanych wybrzuszeń, kieszeni, falban w okolicach bioder. Christine we wszystkim wygląda fantastycznie. Nie boi się też pogrubienia swojej sylwetki tymi różnymi ciekawymi krojami i fakturami materiałów i ponad to stawia na styl. Zakłada to, co jej się podoba i na co ma ochotę, tworząc za każdym razem swój unikatowy, perfekcyjny look. Najchętniej wkleiłabym tutaj kilkaset jej zdjęć, bo jak dla mnie jest nieskończoną inspiracją!

Paris 9am. Keeping it casual. @louisvuitton @nicolasghesquiere

A post shared by Christine Centenera (@christinecentenera) on

Obligatory outfit post ? @miraduma @louisvuitton

A post shared by Christine Centenera (@christinecentenera) on

Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. ulica Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. fashion week Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. australijski vogue Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. styl uliczny Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. inspiracja Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. czerń Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera. streetstyleZdjęcia: Harpersbazaar.com, Vogue Wielka Brytania, Vogue Australia, Vogue Francja, Vogue Hiszpania.

 

Co myślicie o stylu Christine? Ja jestem zachwycona tym, co prezentuje na ulicach na całym świecie.

5 thoughts on “Uwielbiam jej styl! 3. Christine Centenera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *