3 czerwca 2017

Stylistka- oferta i cennik

Natalia Basińska- stylistka- oferta

Nie każdy musi znać się na modzie i nie każdy musi ją lubić – to w 100% zrozumiałe. Za to każdy, po części, odbierany jest z perspektywy tego jak wygląda… Ja modę kocham i jako stylistka, z miłą chęcią pomogę Ci wyglądać (co najmniej!) dobrze.

Jestem za ubieraniem, a nie przebieraniem. To TY jesteś tu najważniejszy i to TY masz czuć się w tych ubraniach dobrze. Oczywiście nie pozwolę Ci także „krzywdzić” się strojem! Stylistka współpracuje, a nie narzuca swoje racje. Po pierwsze: Twój styl. Rynek modowy jest obecnie na tyle szeroki, że na pewno dojdziemy do kompromisu. Dowiesz się jakie fasony ubrań są dla Ciebie korzystne, w jakich kolorach możesz wyglądać lepiej, jak ukryć niedociągnięcia figury, a jak wyeksponować jej atuty. Opowiem Ci też w jakich miejscach warto kupować w danych przedziałach cenowych.


1 KROK: Umówmy się na spotkanie lub porozmawiajmy online.

Zanim zaczniemy współpracę, musimy się lepiej poznać. Ustalimy czego oczekujesz. Chcę poznać Twój styl, dowiedzieć się co lubisz nosić, a czego nigdy w życiu nie ubierzesz. Jeśli nie masz wyklarowanego stylu- nie martw się, znajdziemy go wspólnie. I zaczniemy działać! Zrobię też wstępne rozeznanie w sklepach, abyśmy nie marnowały czasu jak już spotkamy się w konkretnym celu.

2 KROK: Wybierz najlepszą opcję dla siebie:

OSOBIŚCIE

Wrocław.

Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Śląsk, ale możemy się też dogadać, jeśli chodzi o inne miejsca 😉

– Analiza sylwetki i analiza kolorystyczna-

dowiesz się jaki masz typ figury i jakie kolory do Ciebie pasują, a jakich powinnaś unikać. Otrzymasz poradnik w formie papierowej i pdf specjalnie dostosowany do Ciebie, w którym będą opisane wszystkie zalecenia i do którego zawsze możesz zajrzeć. 249 zł pojedynczo, obie: 399 zł.

– Przegląd szafy –

analiza Twojej garderoby. Po określeniu typu sylwetki i krótkiej analizie kolorystycznej, wyeliminuję z Twojej garderoby rzeczy kompletnie nie pasujące do figury i w kolorach nie odpowiednich dla typu urody. Z pozostałych rzeczy utworzymy gotowe zestawy. 599 zł. (zazwyczaj ok.3-6h.)

– Wspólne zakupy –

uzupełnimy szafę w brakujące elementy lub skompletujemy całkowicie nową, użyteczną i uniwersalną garderobę. Problem „nie mam się w co ubrać” nie będzie Cię dłużej dotyczył. 699 zł ( zazwyczaj ok.5-7h)

– Stylizacja na konkretną okazję –

jeśli czeka Cię wyjątkowe wydarzenie – ślub, studniówka, chrzest dziecka, czy najważniejsze spotkanie w Twoim życiu – pomogę dobrać Ci adekwatny strój (i dodatki), w którym poczujesz się wyjątkowo 399zł. (zazwyczaj ok.2-4h)

– Szafa Twojego dziecka – 

skompletuję garderobę dla Twojego dziecka: kilkanaście ubrań z których stworzysz kilkadziesiąt zestawów.  Cena w zależności od ilości rzeczy do kupienia: 299-449 zł .

– Szafa Twojego mężczyzny –

często to kobiety ubierają swoich mężczyzn… Jeśli nie masz już pomysłu lub Twój mężczyzna chce jakiś zmian- pomogę Ci stworzyć dla niego nową, użyteczną garderobę. Dostajesz kilka propozycji każdego z elementów garderoby do wyboru. Cena w zależności od ilości rzeczy do kupienia: 399-549 zł.

– Warsztaty stylizacji –

przeprowadzę grupę osób przez daną tematykę (np.: ogólne zasady dobierania stroju do swojej sylwetki). Polecam firmom warsztaty z panującego dress codu, wspólne warsztaty w ramach wieczoru panieńskiego, dnia kobiet, czy po prostu ciekawej formy spędzenia wolnego czasu z koleżankami. Odpowiednich okazji jest mnóstwo :). Wycena indywidualna.

– Kompletna metamorfoza-

team (stylistka, fryzjer i kosmetyczka) stworzy Twój nowy look. Strój, fryzura i makijaż będą indywidualnie dobrane do Ciebie, Twojej sylwetki, typu urody i kształtu twarzy. Stworzę 3 stylizacje na wybrane przez Ciebie okazje (w zależności od miasta i panujących tam cen usług fryzjera, kosmetyczki).

– Stylizacja sesji zdjęciowej –

dobiorę strój odpowiedni do tematyki sesji, zajmuję się również tworzeniem lookbooków. Wycena indywidualna.

– Inne formy współpracy –

masz inny pomysł w jaki mogę Ci pomóc jako stylistka? Jestem otwarta na Twoje propozycje! Wycena indywidualna.

Ceny dotyczą Wrocławia. Do cen należy doliczyć koszt dojazdu + ewentualne koszty noclegu.

ONLINE

– Analiza sylwetki i analiza kolorystyczna-

po wypełnieniu przesłanych ode mnie formularzy, dowiesz się jaki masz typ figury i jakie kolory do Ciebie pasują, a jakich powinnaś unikać. Otrzymasz poradnik w formie pdf specjalnie dostosowany do Ciebie, w którym będą opisane wszystkie zalecenia i do którego zawsze możesz zajrzeć. 249 zł pojedynczo, obie: 399 zł.

– Przegląd szafy –

analiza Twojej garderoby. Połączymy się przez Messenger lub skype. Po określeniu typu sylwetki i krótkiej analizie kolorystycznej, wyeliminuję z Twojej garderoby rzeczy kompletnie nie pasujące do figury i w kolorach nie odpowiednich dla typu urody.  599 zł. (zazwyczaj ok.3-6h.)

– Zakupy –

po wszystkich ustaleniach znajdę dla Ciebie po kilka propozycji konkretnych rzeczy do kupienia online. Uzupełnimy szafę w brakujące elementy lub skompletujemy całkowicie nową, użyteczną i uniwersalną garderobę. Problem „nie mam się w co ubrać” nie będzie Cię dłużej dotyczył. 699 zł

– Stylizacja na konkretną okazję –

jeśli czeka Cię wyjątkowe wydarzenie – ślub, studniówka, chrzest dziecka, czy najważniejsze spotkanie w Twoim życiu – pomogę dobrać Ci adekwatny strój (i dodatki), w którym poczujesz się wyjątkowo. Prześlę Ci kilka propozycji do wyboru do kupienia online, które będą pasowały do Twojej sylwetki, urody i stylu. 399zł.

– Szafa Twojego dziecka – 

skompletuję garderobę dla Twojego dziecka: kilkanaście ubrań z których stworzysz kilkadziesiąt zestawów.

Cena w zależności od ilości rzeczy do kupienia: 299-449 zł.

– Szafa Twojego męża –

zęsto to kobiety ubierają swoich mężczyzn… Jeśli nie masz już pomysłu lub Twój mąż chce jakiś zmian- pomogę Ci stworzyć dla niego nową, użyteczną garderobę.

Cena w zależności od ilości rzeczy do kupienia: do 3: 399-549 zł .

– Inne formy współpracy –

masz inny pomysł w jaki mogę Ci pomóc jako stylistka? Jestem otwarta na Twoje propozycje! Wycena indywidualna


Współpracuję z kobietami i mężczyznami.

Zapraszam do kontaktu- preferowany e-mail/facebook.

Natalia Basińska.

Dowiedz się więcej w zakładce o mnie.