Jak przygotować się na spotkanie ze stylistką?

Jak przygotować się na spotkanie ze stylistką?

Spokojnie, nie idziesz na egzamin, tylko na spotkanie. Nie musisz zdobywać żadnej szczególnej wiedzy, czy przygotowywać się do odpowiedzi na trudne pytania. Niektórzy (niepotrzebnie!) bardzo denerwują się przed spotkaniem ze stylistą. Nie ma się czym stresować, ale są tacy, którzy wolą wiedzieć, co ich czeka. Jest kilka standardowych kroków przez które przechodzi się na takim spotkaniu, i przedstawię je dla osób, które są ciekawe jak przygotować się na spotkanie ze stylistką?

Przegląd szafy

Spotykamy się u Ciebie, rozmawiamy, mówisz jakie masz oczekiwania, mierzymy Twoje 90-60-90, określamy jakie kolory do Ciebie pasują i robimy rewolucję w szafie! Zostawiamy rzeczy, które odpowiadają Twojej sylwetce i typowi urody, podpowiadam co możesz łączyć ze sobą w zestawy, sporządzamy listę rzeczy, których brakuje w Twojej szafie (mogę iść z Tobą je kupić). Nie musisz sprzątać w szafie specjalnie na moje przyjście- i tak wszystko z niej wyjmiemy.

Zakupy ze stylistą

W zależności od tego jak umówisz się ze stylistą, możecie spotkać się jednego dnia na kawę i rozmowę, a dopiero w późniejszym terminie na zakupy lub załatwić wszystko za jednym razem. Ja jednak preferuję pierwszą opcję, bo w między czasie Ty możesz się zastanowić czego jeszcze oczekujesz, czy na pewno wszystko powiedziałeś/ -aś, a stylista może zrobić pierwszy research, specjalnie pod Ciebie, żeby na następne spotkanie (zakupy) możliwie sprawnie przebiegło.

  • Na spotkaniu będę musiała Ci się trochę przyjrzeć i zadać kilka pytań, m.in.: jaki masz styl, w czym najbardziej lubisz chodzić, w czym się czujesz dobrze, a czego na pewno nie założysz. Jeśli nie znasz odpowiedzi- nie szkodzi. Porozmawiamy i wszystko się wyjaśni. Dokonam też pomiarów, aby zbadać proporcje sylwetki.
  • Na zakupach najważniejsze są wygodne buty, ciuchy i butelka wody, bo możemy się trochę zmęczyć. Duża torba do noszenia w ręce nie jest najlepszym pomysłem, bo na zakupach wolne ręce się przydają… W zależności od tego, czy wybieramy tylko jeden strój, czy kompletujemy całą garderobę, dobrze zarezerwować sobie min. 2,5 – 5h.

 

Podsumowując: jak przygotować się na spotkanie ze stylistką?

  1. Wygodne buty to podstawa.
  2. Najlepiej miej ze sobą torbę, której nie musisz nosić w ręce lub plecak.
  3. Ubierz się najlepiej w ubrania, w których można zobaczyć Twoją figurę.
  4. Mów prawdę, pytaj jeśli masz wątpliwości, opowiedz czego dokładnie oczekujesz.
  5. Zabierz ze sobą dobry humor 🙂 niczego się nie bój, idziesz spotkać się z osobą, która chce Twojej pozytywnej zmiany.

Mam dla Was niespodziankę. Zapraszam na facebooka na mini konkurs. Możecie wygrać przegląd szafy lub zakupy ze mną zupełnie ZA DARMO.

Wystarczy:
– polubić fanpage mojej strony na fb,
– napisać: chcę … (zakupy / przegląd szafy – jedno do wyboru),
– wpisać miasto z którego jesteście lub w którym chcecie zrobić zakupy,
– będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz ten post, ale nie jest to warunek konieczny.
 
Wybiorę kilka osób, ustalimy wstępnie wszystko online, a później się spotkamy. W zamian będę chciała zrobić kilka zdjęć, zdjęcia Waszych metamorfoz lub zdjęcia Waszych szaf przed i po. Umówimy się w lipcu/ sierpniu (ew. wrześniu).

Korzystajcie, będzie fajnie, już nie mogę się doczekać!

 

Tutaj możesz sprawdzić moją ofertę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *