3 czerwca 2017

Stylistka- oferta

Natalia Basińska- stylistka- oferta

Nie każdy musi znać się na modzie i nie każdy musi ją lubić – to w 100% zrozumiałe. Za to każdy, po części, odbierany jest z perspektywy tego jak wygląda… Ja modę kocham i jako stylistka, z miłą chęcią pomogę Ci wyglądać (co najmniej!) dobrze.

Jestem za ubieraniem, a nie przebieraniem. To TY jesteś tu najważniejszy i to TY masz czuć się w tych ubraniach dobrze. Oczywiście nie pozwolę Ci także „krzywdzić” się strojem! Stylistka współpracuje, a nie narzuca swoje racje. Po pierwsze: Twój styl. Rynek modowy jest obecnie na tyle szeroki, że na pewno dojdziemy do kompromisu. Dowiesz się jakie fasony ubrań są dla Ciebie korzystne, w jakich kolorach możesz wyglądać lepiej, jak ukryć niedociągnięcia figury, a jak wyeksponować jej atuty. Opowiem Ci też w jakich miejscach warto kupować w danych przedziałach cenowych.


1 KROK: Umówmy się na spotkanie.

Zanim zaczniemy współpracę, musimy się lepiej poznać. Ustalimy czego oczekujesz. Chcę poznać Twój styl, dowiedzieć się co lubisz nosić, a czego nigdy w życiu nie ubierzesz. Jeśli nie masz wyklarowanego stylu- nie martw się, znajdziemy go wspólnie. I zaczniemy działać!

2 KROK: Wybierz najlepszą opcję dla siebie:

– Przegląd szafy – analiza Twojej garderoby. Po określeniu typu sylwetki i analizie kolorystycznej wyeliminuję z Twojej garderoby rzeczy kompletnie nie pasujące do figury i w kolorach nie odpowiednich dla typu urody. Z pozostałych rzeczy utworzymy gotowe zestawy. Sprawdzimy czego brakuje i jeśli zechcesz możemy się wybrać na…

– Wspólne zakupy – uzupełnimy szafę w brakujące elementy lub skompletujemy całkowicie nową, użyteczną i uniwersalną garderobę. Problem „nie mam się w co ubrać” nie będzie Cię dłużej dotyczył.

– Stylizacja na konkretną okazję – jeśli czeka Cię wyjątkowe wydarzenie – ślub, studniówka, chrzest dziecka, czy najważniejsze spotkanie w Twoim życiu – pomogę dobrać Ci adekwatny strój, w którym poczujesz się wyjątkowo.

– Warsztaty stylizacji – przeprowadzę grupę osób przez daną tematykę (np.: ogólne zasady dobierania stroju do swojej sylwetki). Polecam firmom warsztaty z panującego dress codu, wspólne warsztaty w ramach wieczoru panieńskiego, czy dnia kobiet. Odpowiednich okazji jest mnóstwo.

– Kompletna metamorfoza – nasz team (stylistka, fryzjer i kosmetyczka) stworzymy Twój nowy look. Strój, fryzura i makijaż będą indywidualnie dobrane do Ciebie, Twojej sylwetki, typu urody i kształtu twarzy. Jeśli chcesz- stworzę też książkę klienta, w której będą wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojej sylwetki, ubrań i dodatków. Zawsze możesz do niej zajrzeć i przypomnieć sobie w czym dobrze wyglądasz, a czego lepie unikać.

– Stylizacja sesji zdjęciowej – dobiorę strój odpowiedni do tematyki sesji, zajmuję się również tworzeniem lookbooków.

– Inne formy współpracy – masz inny pomysł w jaki mogę Ci pomóc jako stylistka? Jestem otwarta na Twoje propozycje!


Teren na którym działam:

  • spotkania: Warszawa, Łódź, Bełchatów, Radomsko, Częstochowa, Piotrków Trybunalski (ale możemy się też dogadać jeśli chodzi o inne miejsca- lubię podróżować 😉 )
  • współpraca ONLINE (Skype, facebook, e-mail)

 

Współpracuję z kobietami i mężczyznami.


 

Zapraszam do współpracy,

Natalia Basińska.

 

Dowiedz się więcej w zakładce o mnie.