2 czerwca 2017

O mnie

O mnie- moda i inne zainteresowania w moim życiu.

 

Od czego się zaczęło i jak to teraz wygląda?

Od kiedy pamiętam interesowałam się modą. Lubiłam ubrać się w coś „innego”, podobały mi się rzeczy, na które inni nie zwracali nawet uwagi. Na początku kupowałam czasopisma modowe, bo w tamtych czasach było to główne źródło inspiracji i wiedzy na ten temat. Od kiedy mam internet, spędzam bardzo dużo czasu na portalach, blogach modowych i social mediach, śledząc aktualne trendy, oferty sklepów i wydarzenia. Jestem zachwycona tym jak z roku na rok rozwija się nasz rynek modowy w Polsce, jak i na świecie. Oprócz wszechobecnej pasji do mody, szkolę się w tym temacie. Ukończyłam kursy stylizacji, czerpię wiedzę z książek branżowych, artykułów i portali, pracuję z ludźmi.

 


A oprócz mody…

…interesuje się ogólnie pojętym dbaniem o siebie: urodą, kosmetykami, zdrowym odżywianiem i sportem, a także biznesem, zakładaniem i prowadzeniem firmy, start-upami, rozwojem osobistym, a w wolnym czasie czytam i oglądam biografie inspirujących ludzi, książki biznesowe, thrillery, kryminały, teorie spiskowe i historie mafijne. Ukończyłam studia na kierunku finanse i rachunkowość. Piję za dużo kawy. Nie lubię leżeć na plaży, wolę chodzić po górach. Sypiam 8h, bo to zdrowe, ale wolałabym ten czas spędzać inaczej.

                                                            


Stylistka

KAŻDY może wyglądać dobrze. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób ukryć to co w nas gorsze, a wyeksponować atuty. Trzeba poznać siebie: swój styl, swoją figurę i typ urody- a później dobrze wybierać podczas zakupów. Mogę Ci w tym pomóc.

(Sprawdź: stylistka oferta)

(Przeczytaj także: Czy warto skorzystać z pomocy stylisty?)

Blog

Na blogu w przystępny sposób dzielę się moją wiedzą na temat historii mody, stylu, aktualnych trendach i inspiracjach. Poznasz nazwiska najważniejszych ludzi w branży, dowiesz się o ciekawych wydarzeniach modowych, zrozumiesz trudne nazwy. Zdradzę Ci parę trików, dzięki którym możesz odmienić swoją stylizację w 1 minutę, nauczysz się rozpoznawać materiały, poznasz rodzaje obuwia, zaproponuję Ci moje subiektywne must-have każdej dobrej szaf.

(Sprawdź: blog)

(niebawem tematyka się poszerzy).