2 czerwca 2017

O mnie

O mnie- moda i inne zainteresowania w moim życiu.

Od czego się zaczęło i jak to teraz wygląda?

Od kiedy pamiętam interesowałam się modą. Lubiłam ubrać się w coś „innego”, podobały mi się rzeczy, na które inni nie zwracali nawet uwagi. Na początku kupowałam czasopisma modowe, bo w tamtych czasach było to główne źródło inspiracji i wiedzy na ten temat. Od kiedy mam internet, spędzam bardzo dużo czasu na portalach, blogach modowych i social mediach, śledząc aktualne trendy, oferty sklepów i wydarzenia. Jestem zachwycona tym jak z roku na rok rozwija się nasz rynek modowy w Polsce, jak i na świecie.

Oprócz wszechobecnej pasji do mody, szkolę się w tym temacie. Ukończyłam kursy stylizacji i kreowania wizerunku, stylizowałam sesje zdjęciowe, jestem wykładowcą przedmiotów związanych ze stylizacją i modą, a także prowadzę warsztaty w tej dziedzinie. Wciąż czerpię wiedzę z książek branżowych, artykułów i portali, pracuję z ludźmi. Mam też własną markę odzieżową Atnee.


A oprócz mody…

…dużo tego! Interesuje się ogólnie pojętym dbaniem o siebie: urodą, kosmetykami, zdrowym odżywianiem i aktywnym trybem życia, a także biznesem, start-upami, tworzeniem osobistej marki w sieci, pracą na freelance, prowadzeniem social mediów, a w wolnym czasie czytam i oglądam biografie inspirujących ludzi, książki biznesowe, rozwojowe, thrillery, kryminały, teorie spiskowe i historie mafijne.

Moim celem na najbliższy czas, jest rozwinięcie się w dziedzinie fotografii i nauka programów graficznych, a także robienie kursów online.

Ukończyłam studia na kierunku finanse i rachunkowość. Piję za dużo kawy. Nie lubię leżeć na plaży, wolę chodzić po górach. Sypiam 8h, bo to zdrowe, ale wolałabym ten czas spędzać inaczej.


Stylistka

KAŻDY może wyglądać dobrze, bez względu na to ile ma lat i jaki nosi rozmiar. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób ukryć to co w nas gorsze, a wyeksponować atuty. Trzeba poznać siebie: swój styl, swoją figurę i typ urody- a później dobrze wybierać podczas zakupów. Nasz wizerunek w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny, ale moda to przede wszystkim zabawa.

Chodź to Ci pomogę.

(Sprawdź: stylistka oferta)

(Przeczytaj także: Czy warto skorzystać z pomocy stylisty?)

Blog

Mój blog to głównie moda, ale nie tylko. W przystępny sposób dzielę się moją wiedzą na temat historii mody, stylu, aktualnych trendach i inspiracjach. Daję Ci proste i użyteczne porady, które możesz wprowadzić do swojego życia, aby wyglądać lepiej i ulepszyć swój wizerunek. Pogadamy też o kosmetykach, zdrowym odżywianiu i dbaniu o siebie. Od czasu do czasu pojawi się też coś o podróżach, zainspirujemy się kobietami, które idą za głosem serca i rozwijają swoje kreatywne pasje, będzie też miejsce na luźne przemyślenia.

(Sprawdź: blog)